Seminaras kaip užsidirbti iš fotografijos ar dizaino internetu. Lapkričio 15 d.

Seminaro tema: kaip dirbti su fotografijų, iliustracijų, video, garso pardavimų portalais (MICROSTOCK). Kaip užsidribti realų atlyginimą ir gauti pasyvias pajamas.
Jei jūs mėgstat fotografuoti o gal esate dizaineris, tačiau nežinot kaip galima iš to pragyventi, tai šis seminaras Jums!
O gal jums atsibodo bendrauti su klientais, bėgioti ir fotografuoti renginius ir norisi ramesnio darbo? Arba tiesiog norisi papildomo uždarbio nusipirkti naujai aparatūrai ar išleisti kelionėms.
Visai tai įmanoma, tereikia turėti fotoaparatą ir kompiuterį su programomis. Dizaineriams nereikia net fotoaparato.
Šis darbas neturi amžiaus cenzo. Čia gali dirbti tiek labai jauni, tiek labai pagyvenę žmonės. Net jei jūs jau pensijoje, tai gali tapti puikia galimybę prie jos prisidurti ir gyventi oriai. Lygiai taip pat, kaip ir studentams turėti savų pajamų.
Toks darbas nuostabus tuo, kad nereikia bendrauti su užsakovais, darai tik tai ką nori daryti. Fotografijos ar iliustracijos dirba net tuomet, kai pats atostogauji ar tiesiog tuo metu neturi įkvėpimo dirbti. Darbas visiškai legalus, su sutartimis. Rinka yra visas pasaulis.
Po seminaro yra galimybė prisijungti prie uždaros grupės FB ir eiti šiuo keliu kartu su kitais, užduoti klausimus ir gauti atsakymus.
Kursus veda Vėtrė Antanavičiūtė, turinti didelę patirtį šiame darbe.
Seminaro data: lapkričio 15 d., antradienis Pradžia 18 val. Trukmė 3 val.
Vieta: Vilnius
Seminaro kaina 30 eur
BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA (vietų skaičius ribotas)
Registruotis reikia el.paštu: info@fotokursai.eu
tel. pasiteiravimui: 861277660 (Vėtrė)