Renkama nauja grupė

Renkamos naujos grupės į “Skaitmeninės fotografijos pagrindai”. Kursai prasidės balandžio 16 d. pirmadienį.
II pakopa, “Portretas”. Kursai prasidės balandžio 19 d. ketvirtadienį.

Apie naujas foto kursų programas

Skyrelyje “Apie kursus” rasite naujų organizuojamų kursų programas.
Šiuo metu vyksta registracija į kursus pirmos pakopos “Skaitmeninės fotografijos pagrindai”, antros pakopos “Portreto fotografavimas” ir “Vaikų fotografavimas” .

Skaitmeninės fotografijos kursai Vilniuje

Jei įsigijote fotoaparatą ir nežinote kaip juo naudotis arba fotografuojate ant vienintelio auto rėžimo, jei nesate girdėję apie foto kompozicijos taisykles aukso pjūvį ir pan. Tai Jums tikrai pravers mūsų organizuojami kursai.

Šiuose mokymuose sužinosite, kokie būna fotoaparatai, kuo jie vieni nuo kitų skiriasi, kokie galimi jų priedai ir kokie pagrindiniai parametrai leidžia išgauti geriausią nuotraukos kokybę. Taip pat lektorė Vėtrė Antanavičiūtė jums atskleis, kokius esminius rėžimus turi kiekvienas iš fotografavimo aparatų bei ką reikėtų žinoti apie tokius dalykus kaip matricos jautrumas, diafragma, išlaikymas ir kt.

Taip pat sužinosite, kokios yra svarbiausios taisyklės fotografuojant gamtą bei kokios yra pagrindinės vaizdo perspektyvų rūšys. Lektorė atskleis pagrindinius fotografavimo principus (kada kokiu rakursu reikia fotografuoti, kokį išlaikymą ir diafragmą naudoti, koks geriausias fotografavimo laikas ir pan.) bei supažindins su apšvietimo svarba fotografavime.

Sužinosite, kaip reikia teisingai fotografuoti žmogų – vieną iš kompozicinių elementų – kad nuotraukos būtų ne tik gražios, bet ir kokybiškos. Lektorė supažindins su pagrindinėmis planinio fotografavimo rūšimis, pateiks daug pavyzdžių. Taip pat atskleis rakurso pasirinkimo svarbą fotografuojant žmones bei papasakos apie apšvietimą, jo rūšis bei įtaką nuotraukų kokybei.